Menu
Pirkumu grozs
Skaistumkopšanas nozares profesionāļiem ir iespēja iegādāties preces par īpašām cenām!

Marence Bioactive saldūdens zaļās dūņas 10kg

Marence Bioactive saldūdens zaļās dūņas 10kg
Marence Bioactive saldūdens zaļās dūņas 10kg
120,00€
Bez nodokļa: 99,17€
  • Atlikums: 1
  • Brand: Marence
  • Artikuls: 520506

Saldūdens zaļās dūņas ķermenim un vannas procedūrām.
Saldūdens zaļās dūņas satur bioloģiski aktīvas vielas, kas cilvēka organismā iedarbojas šūnu līmenī. Dūņu ķīmiskā sastāva analīze ir pierādījusi bagātīgu organisko vielu klātbūtni, tostarp pilnu aminoskābju kompleksu, vitamīnus C, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, PP, rutīnu, dabīgos antioksidantus, humīnskābes, lipīdus, fulvoskābes, taukskābes un enzīmus, kā arī mikro un makro elementus. Plašais bioloģiski aktīvo vielu, mikroelementu un organisko vielu spektrs ļauj saldūdens zaļās dūņas izmantot dziedniecības nolūkos. Dūņu pH līmenis ir tuvs cilvēka ādas ideālam pH līmenim, kas ļauj tām iekļūt dziļi ādā.

Dūņu terapijas pielietošana cilvēka organismā izraisa fizioloģiski terapeitisku efektu, - paplašinās asinsvadi un paātrinās asinsrite - audi un šūnas saņem vairāk skābekļa un barības vielas.

Dūņām ir izteikta antibakteriāla iedarbība, tās bagātina ķermeni ar kalciju, magniju, bromu, jodu, kāliju un aminoskābēm, kā arī tām piemīt antioksidanta iedarbība, kas uzlabo ādas struktūru, izlīdzina grumbas un novērš jaunu grumbu rašanos, noņem pietūkumu, stiprina nagus un matus, normalizē tauku dziedzeru sekrēciju. Dūņu terapeitiskais efekts palīdz atjaunot imunitāti.

Pirms izmantot saldūdens zaļās dūņas uz visām ķermeņa daļām, iesakām konsultēties ar ārstu, dermatologu vai kādu no speciālistiem. Saldūdens zaļās dūņas var uzklāt lokāli (plecs, elkonis, plauksta, pirksti, gūža, celis, pēda), kā arī tās var izmantot vannas procedūrām. Dūņu pielietošanas metode rokām, kājām, ceļiem, mugurai (izvairoties no rajona ap sirdi). Pirms lietošanas dūņas uzsildīt ūdens peldē līdz 38°C temperatūrā un uzklāt uz ķermeņa problemātiskās vietas 2 – 3 mm biezā kārtā. Dūņām virsū jāuzklāj pārtikas plēve un silti jāsasedz. Procedūras ilgums: 25-30 minūtes. Pēc procedūras dūņas jānoņem (nenoskalot) un jānoslauka ādu ar dvieli vai salveti. Lietošanas biežums: Katra nākamā lietošanas reize papildina iepriekšējo, tādēļ ieteicams dūņas pielietot katru otro-trešo dienu, veicot 10-12 procedūru kursu, atkārtojot to 2-3x gadā. Dūņu pielietošanas metode muskuļu pārslodzes un sporta traumu gadījumos. Tā kā šis ir akūts process, tad dūņas nesilda! Lietošana: uzklāt uz ķermeņa problemātiskās vietas 2 – 3 mm biezā kārtā un aptīt ar pārtikas plēvi. Procedūras ilgums: 40-60 minūtes. Pēc procedūras dūņas jānoņem (nenoskalot) un jānoslauka ādu ar dvieli vai salveti.

Lietošanas biežums: Ne retāk kā 3x nedēļā. Profilakses nolūkos, vēlams veikt 10-12 procedūru kursu, atkārtojot to 2-3x gadā.
Dūņu pielietošanas metode vannas procedūrai. Dūņu vannas ir relaksējošas, tās samazina stresu, nomierina nervu sistēmu, uzlabo miega kvalitāti un ir organismam vispārēji spēcinošas. Lietošana: piepildīt vannu ar siltuūdeni un pievienot 300g dūņu. Procedūras ilgums: 15-20 minūtes. Lietošanas biežums: Profilakses nolūkos, ieteicams veikt dūņu vannas procedūru vienu reizi nedēļā. Aprūpe pēc dūņu lietošanas. Pēc dūņu lietošanas procedūras ir ieteicams uzkavēties telpā un atpūsties 15 – 30 minūtes, kā arī ir ieteicams izvairīties no krasas temperatūras maiņas.

Chemical composition
Organic matter > 90 %
Micro-and macro elements: Al, As, Ba, Ca, CaO, Co, Cr, Cu, Fe, Fе2О3, K, La, Mg, Mn, Na, Ni, S, Si, Sr, P, V, Zn
Minerals Amino acids: Glycine, Alanine, Serine, Proline, Valine, Threonine, Leucine/Isoleucine, Asparagine, Aspartic acid, Glutamine, Phenylalanine, Arginine, Tyrosine, Tryptophan
Vitamins: C, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, PP, Rutin
Humic acids
Fulvic acids
Lipids