Menu
Pirkumu grozs
Skaistumkopšanas nozares profesionāļiem ir iespēja iegādāties preces par īpašām cenām! Sīkāk

Indola Innova color šampūns 1500ml

Indola Innova color šampūns 1500ml
-30 %
Indola Innova color šampūns 1500ml
Šī akcija beigsies pēc:
Dien.
Stund.
Min.
Sek.
24,30€
17,01€
Bez nodokļa: 14,06€
  • Atlikums: Nav noliktavā
  • Brand: Indola
  • Artikuls: NHK1770
  • PRO CENA: 12,15€ 17,35€

Krāsotiem matiem ir nepieciešama īpaša aprūpe, īpaši pēc to nokrāsošanas, jo mati ir jūtīgi un pakļauti negatīvajai ārējai vides ietekmei. Lielākā daļa matu krāsa novājina 

Jūsu mati kļūs daudz stiprāki, spīdīgāki, maigāki un veselīgāki. Tas ir ideāls veids kā pievilināt uzmanību no cilvēka, kas Jums patīk. Protams, ja Jums ir kāds, kas Jums patīk. Indola Color sērijas produkti ir īpaši paredzēti matu krāsošanas laikā bojātiem matiem, vai arī vienkārši krāsotiem matiem. Šampūns sastāvā ir zīda kūniņu proteīni, kas pasargās krāsu no izbalēšanas, līdz pat 90% un 30 mazgāšanas reizēm, ieslēdzot krāsu molekulas matu šķiedrā. Formulā iekļautā Pixel tehnoloģija palīdz uzlabot matu kvalitāti un nodrošina mirdzošu krāsas spīdumu. Šis šampūns ir piemērots ikdienas lietošanai un ir piemērots jebkura tipa krāsotiem matiem.

Lietošana: Uzklāt šampūnu uz mitriem matiem. Rūpīgi izskalot un pēc nepieciešamības atkārtot. Var lietot katru dienu. Lai iegūtu maksimālu efektu, pēc šampūna lietošanas uzklāt uz matiem Indola Color kondicionieri.

Tilpums: 1500ml