Par mumsPiegādeKontaktiJAUNUMIAKCIJASDistribūcija
Preču katalogs

Medicīniskā 3-slāņu maska ar oglekļa filtru 50gab.

0 atsauksmes
Ražotājs: Beautyfor
Artikuls: BF10086
Cena: 13,50€
Ielikt grozā
Pievienot vēlmju sarakstam
Pievienot salīdzināšanai

Aizsargmaskās izmanto unikālu filtrējošo materiālu, kas sastāv no šķiedraina aktivizētas ogles. Šī filtrējošā materiāla tehnoloģiskā īpatnība ir tāda, ka tā satur līdz 80% tīra oglekļa un tam ir augsta sorbējoša virsma. Vienu gramu šāda materiāla var uztvert līdz 200 mg kaitīgu vielu. Aktivētā ogļa pamatraksturojums - spēja absorbēt cilvēkam kaitīgus piemaisījumus (gāzes, daļiņas, vīrusus un baktērijas...).

Galvenās priekšrocības:

  • veicina gaisa attīrīšanu no kaitīgām un nepatīkamām smakām; (oglekļa oksīds benzols; organisko sāļu tvaiki; skābju tvaiki; smagie tabakas dūmu komponenti; nikotīns; radioaktīvie elementi; dzīvsudraba tvaiki; sēra oksīds; sērūdeņradis; amonjaks; ēteriskās eļļas; aromātiskie ogļūdeņraži; fenols; formaldehīds...)
  • baktērijas, vīrusi un molekulas dzēšamo piesārņotāju molekulas, ieturas uz aktivētā ogļa virsmas starp Van der Walsa starpmolekulārajiem spēkiem.
  • Ieteicamais lietošanas laiks līdz 6 stundām.
  • šķērslis augstpatogēnu mikroorganismu izplatīšanai pēc maskas utilizācijas.

Ražošanas laikā izmantota materiāla unikāla savienošanas tehnoloģija, kas saglāba materiāla mīkstumu un novērš tradicionālo materiālu savienošanas metožu rupjību un neērtības (salīmēšanas/sildīšanas/sašūšanas).

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla: