Menu
Pirkumu grozs

Lietošanas noteikumi

 1. Pirms sākt lietot interneta vietni beautyfor.lv (SIA „Passo International”, reģistrācijas Nr. 40003732803), lūdzam rūpīgi izlasīt šos interneta vietnes beautyfor.lv lietošanas noteikumus (turpmāk – noteikumi).
 2. Apmeklējot interneta vietni beautyfor.lv vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm un pakalpojumu sniegšanu, Jūs personiski vai Jūsu pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.
 3. Gadījumā, ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzam neapmeklēt un nelietot interneta vietni beautyfor.lv, kā arī neizmantot tajā piedāvātos pakalpojumus un ietverto informāciju.
 4. Informējam, ka interneta vietnē beautyfor.lv ievadītās informācijas (tai skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana interneta vietnes beautyfor.lv lietošanas laikā.
 5. SIA „Passo International” ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta vietnes beautyfor.lv saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas interneta vietnē beautyfor.lv.
 6. Ar brīdi, kad sākat lietot interneta vietni beautyfor.lv vai minētajā vietnē veicat jebkādas aktivitātes, tiks uzskatāms, ka esat iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem noteikumiem un ievērosiet tos. Katram interneta vietnes lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt noteikumus, lai savlaicīgi būtu lietas kursā par tajos veiktajām izmaiņām. Ja nepiekrītat noteikumiem, tad aizliegts lietot interneta vietni.
 7. Interneta vietnes beautyfor.lv lietotājiem ir tiesības izmantot tajā piedāvātās iespējas un pakalpojumus par cenu, kāda ir spēkā attiecīgā pakalpojuma piedāvāšanas brīdī. SIA „Passo International” ir tiesības jebkurā brīdī pēc saviem ieskaitiem mainīt interneta vietnē beautyfor.lv norādītās cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus. Beautyfor.lv visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 21%.
 8. Lai kļūtu par interneta vietnes beautyfor.lv reģistrēto lietotāju, ir jāievēro interneta vietnē beautyfor.lv noteiktā reģistrēšanās kārtība.
 9. Interneta vietnes lietotājs piekrīt saņemt informāciju no interneta vietnes beautyfor.lv par dažāda veida aktualitātēm, ja ir saņemta lietotāja, kā datu subjekta brīva un nepārprotama piekrišana (izņemot gadījumus, kad ziņu nosūtīšana lietotājam tiek veikta uz cita tiesiskā pamata).
 10. SIA „Passo International” neatbild par jebkāda veida izdevumiem un zaudējumiem, kas radušies interneta vietnes beautyfor.lv lietošanas laikā.

Interneta vietnē beautyfor.lv piedāvāto pakalpojumu izmantošana.

 1. Jums vienmēr ir jārīkojas saskaņā ar interneta vietnē beautyfor.lv norādīto kārtību.
 2. Neizmantojiet interneta vietnē beautyfor.lv ievietoto informāciju ļaunprātīgi. Interneta vietnē piedāvātos pakalpojumus drīkstat izmantot tikai saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. SIA „Passo International” ir tiesība apturēt vai pārtraukt pakalpojumu sniegšanu, ja pasūtījuma laikā netiek nodrošināta atbilstība interneta vietnes beautyfor.lv lietošanas noteikumiem.
 3. Interneta vietnē beautyfor.lv tiek attēlots preču saturs un apraksts un cita informācija, kas ir SIA „Passo International” īpašums.
 4. Saistībā ar izmantotajiem pakalpojumiem SIA „Passo International” ir tiesīgs nosūtīt paziņojumus, atgādinājumus par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem pakalpojumiem un citu informāciju uz ievadīto elektronisko e-pasta adresi ar mērķi uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti. Tāpat SIA "Passo International" ir tiesīgs nosūtīt informāciju, tai skaitā tiešo zvanu veidā, par beautyfor.lv un SIA "Passo International" sadarbības partneru jaunumiem, akcijām un atlaidēm. Jums ir tiesības atteikties no jebkādu jaunumu saņemšanas, rediģējot šo informāciju savā lietotāja profilā, atrakstoties no jaunumu saņemšanas, noklikšķinot uz epasta saites vai nosūtot informāciju uz epastu online@beautyfor.lv
 5. Ja esat beautyfor.lv reģistrēts lietotājs, bet kādu iemeslu dēļ vēlaties dzēst savu profilu, lūdzu rakstiet uz online@beautyfor.lv

Interneta vietnē beautyfor.lv ievadīto datu izmantošana un konfidencialitāte.

 1. SIA „Passo International” informē, ka norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīta no interneta vietnes beautyfor.lv paziņojums/atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.
 2. Lietojot interneta vietni beautyfor.lv, piekrītat, ka SIA „Passo International” vai jebkura trešā persona, kas darbojas beautyfor.lv vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:
  1. tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu,
  2. IP adreses,
  3. citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu beautyfor.lv interneta vietnes izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.
 3. SIA „Passo International” interneta vietnē beautyfor.lv apkopotos un uzkrātos datus informatīvos nolūkos un statistikas veikšanas nolūkos ir tiesīga nodot arī citiem uzņēmumiem. Dati, kas ļautu identificēt personu, šajā procesā netiek atklāti un netiek nodoti trešajām personām.
 4. SIA „Passo International” nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes beautyfor.lv lietotājs paliks anonīms.
 5. Visi materiāli, kas tiek nosūtīti vai ievadīti interneta vietnē beautyfor.lv, kļūst par SIA „Passo International” īpašumu, kurus SIA „Passo International” kā interneta vietnes beautyfor.lv īpašnieks, ir tiesīgs izmantot saviem nolūkiem, izņemot fizisko personu datus.
 6. Lūdzu, ievērojiet, ka uzrādot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz interneta vietni beautyfor.lv, esat piekritis, ka SIA „Passo International” šos datus ir tiesīgs izmantot tikai iepriekš minētajos nolūkos, tai skaitā šo noteikumu 14.punktā norādītajam mērķim.

Interneta vietnes beautyfor.lv preces pasūtīšana un autortiesību aizsardzība.

 1. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat interneta vietnes beautyfor.lv Privātuma politikai.
 2. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat preču piegādes nosacījumiem.
 3. Uzsākot preces pasūtīšanu, sazinoties ar SIA "Passo International" vai tās vārdā pārstāvēto personu, telefoniski, rakstiski čatā interneta vietnē beautyfor.lv, e-pastā vai sociālajos tīklos, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat ar interneta vietnes beautyfor.lv lietošanas noteikumiem un sniegtie kontaktpersonas dati ir pareizi.
 4. Par pasūtījuma iepakošanu var tikt aprēķināta papildus maksa (piemēram, par iepirkuma maisiņu), kas tiks norādīta gala rēķinā, kurš klientam tiks izsūtīts.

Par interneta vietnes beautyfor.lv lietošanas noteikumiem.

 1. Gadījumā, ja kāds no šajos noteikumos norādītajiem punktiem zaudēs spēku, tas neietekmēs pārējos noteikumus.
 2. Jebkuri strīdi, kas izriet no šiem noteikumiem vai pakalpojumiem vai ir saistīti ar tiem, tiks izskatīti saskaņā ar normatīvajos aktos noteiktajām prasībām.
 3. Visas intelektuālā īpašuma tiesības attiecībā uz interneta vietni beautyfor.lv pieder tikai un vienīgi SIA „Passo International”. Šo tiesību pārkāpuma gadījumā vainīgā persona tiek saukta pie normatīvajos aktos noteiktās atbildības, kā arī ir pilnībā atbildīga par visiem zaudējumiem, kas ir vai varētu tikt nodarīti SIA „Passo International” un trešajām personām.
 4. Informāciju par to, kā sazināties ar SIA „Passo International”, skatiet mājas vietnes beautyfor.lv sadaļā „Kontakti”.