Menu
Pirkumu grozs

Kinetics Shield Gel Polish #661 Choco Mousse 15ml

Kinetics Shield Gel Polish #661 Choco Mousse 15ml
New
Kinetics Shield Gel Polish #661 Choco Mousse 15ml
20,00€
Bez nodokļa: 16,53€
  • Atlikums: 1
  • Brand: Kinetics
  • Artikuls: KGP661N
  • PRO CENA: 15,00€

Atklāj Choco Mousse - maigu un izsmalcinātu mokas brūno toni, kas apvieno siltumu, eleganci un neuzkrītošu dziļumu. Iedvesmojoties no šokolādes trifeļu bagātības, kašmira maiguma un māla dabiskajiem zemes toņiem, tas piešķir manikīram harmonisku un izsmalcinātu noskaņu.

Shield želejlaka pieejama vairāk nekā 120 modernos un intensīvi pigmentētos toņos. Formula nodrošina pilnīgu un vienmērīgu pārklājumu jau 2 plānās kārtās bez svītrām. HEMA nesaturošā formula palīdz samazināt ādas reakciju risku, piemēram, niezi vai apsārtumu, salīdzinot ar tradicionālajām HEMA saturošām želejlakām. Elegantā matēti melnā pudelīte ar ar roku krāsotu vāciņu ļauj viegli atpazīt precīzu toni un piešķir produktam modernu izskatu. Visi Shield toņi pieejami arī SolarGel™ nagu lakas kolekcijā ar identiskiem nosaukumiem un krāsu numuriem, ievērojot “Vienādas krāsas” principu.

Priekšrocības:

  • intensīvi pigmentēts tonis
  • pilnīgs pārklājums 2 plānās kārtās
  • vienmērīga uzklāšana bez svītrām
  • HEMA nesaturoša formula
  • piemērota LED, UV/LED un UV lampām
  • ilgnoturīgs un spīdīgs rezultāts

Lietošana: sagatavojiet naga virsmu un uzklājiet izvēlēto Shield bāzes pārklājumu. Uzklājiet Shield krāsu 2 plānās kārtās, katru kārtu žāvējot 30 sekundes UV/LED lampā. Noslēgumā uzklājiet izvēlēto Shield virsējo pārklājumu.