Menu
Pirkumu grozs
Skaistumkopšanas nozares profesionāļiem ir iespēja iegādāties preces par īpašām cenām!

CHI Keratin Shampoo 350ml

CHI Keratin Shampoo 350ml
CHI Keratin Shampoo 350ml
16,40€
Bez nodokļa: 13,55€
  • Atlikums: 3
  • Brand: Farouk
  • Artikuls: CHI0213

CHI keratīna šampūns maigi attīra un atjauno bojātos matus, papildinot bojātos keratīna līmeņus. Svarīgās hohobas un argana eļļas tiek ievadītas dziļi matu stiebrā, lai sekmētu ilgāk veselīgus un spīdīgus matus un novērstu to lūšanu nākotnē.

Norādījumi: Ieklājiet bagātīgu daudzumu CHI keratīna šampūnu mitros matos. Vienmērīgi ieklājiet matos no galvas ādas līdz galiem. Izskalojiet un, ja vēlams, atkārtojiet.

CHI Keratin līnija - pārvērš ķīmiski, mehāniski vai apkārtējās vides bojātus matus spēcīgās, veselīgās un gludās cirtās ar CHI keratīnu. Ļoti sarežģīti maisījumi un sastāvdaļas papildina un aizsargā matu dabīgo keratīnu, būtiski uzlabojot elastīgumu un novēršot lūšanu nākotnē, kā arī intensīvi mitrinot matus, atjaunojot mīkstumu un spīdumu.

JAUTĀJUMI UN ATBILDES

Kam nepieciešams keratīns?

Visiem matiem nepieciešams keratīns. Keratīns ir stiprākais dabīgais proteīns, kas atrodams matos, un pēc tā iztērēšanas tas jāatjauno matos. Šis proteīnu zudums notiek katru dienu un to rada karstā • ieveidošana, ķīmiskie pakalpojumi un vides elementi. CHI keratīna režīms ir svarīgs, lai nodrošinātu matus ar to, kas tiem nepieciešams, sevišķi pirms un pēc veidošanas; vai ķīmiskiem pakalpojumiem.

Kas ir labāks maniem matiem - kopšana ar keratīnu mājās vai salona piedāvāto keratīna pakalpojumu?

Mājas režīms ļauj ērtāk un pastāvīgāk uzturēt matus spīdīgus un gludus starp salona apmeklējumiem. Salona piedāvātajiem keratīna pakalpojumiem nepieciešamas ilgas tikšanās un pielabošanas starp apmeklējumiem.

Mani mati liekas ļoti sausi, kad es lietoju keratīnu. Ko es varu darīt, lai to novērstu?

Izmantojot ar keratīnu piesātinātus produktus, mati kļūst ļoti stipri un daži to var uztvert kā sausus, jo tie tādi liekas, kad ir mitri. To var novērst, izmantojot CHI keratīna neskalojamo kondicionieri, lai mīkstinātu matus, kad tie tiek izmazgāti ar šampūnu.

Mani mati ir smalki un ātri sataukojas, bet tiem nepieciešams mitrums, jo tie ir sausi. Vai keratīns nenoslogos manus matus?

Aizvietojot CHI keratīna atjaunojošo kondicionieri ar CHI keratīna neskalojamo kondicionieri, varat iegūt keratīna priekšrocības bez svara. Šis izsmidzināmas līdzeklis ir izstrādāts, lai piesātinātu bojātos matus ar keratīnu un atjaunotu matu kutikulu.