Menu
Pirkumu grozs
Kā apmaksāt vēlāk? Ar Klix! Sīkāk

Klix

Jums ir iespēja apmaksāt pasūtījumu sākot no 50€ pa daļām uz 6, 12, 24 un 36 mēnešiem. Klix nomaksu pakalpojumu sniedz Citadele banka (oficiālā vietne klix.app). Šajā servisā var izvēlēties piedāvājumu ne tikai no Citadele bankas, bet arī no Lateko līzings, aizdevums.lv, Vizia Finance (uzņēmumu saraksts var mainīties).

Vēl viena priekšrocība ir iespēja atmaksāt kredītu pirms termiņa, maksājot tikai pasūtījuma vērtību bez procentiem. Zemāk esošajā piemērā šis ir Klix FREE 6 piedāvājums, apmaksājot pasūtījuma vērtību pirmajos 6 mēnešos, nav jāmaksā procenti (bezprocentu periods tiek noteikts individuāli).


Pircēja autorizācija un līguma parakstīšana notiek attālināti, izmantojot Smart-ID aplikāciju vai Citadeles internetbanku.


Ja pirkuma summa ir virs €1400, tad pēc līguma parakstīšanas būs jāveic obligātā iemaksa vismaz 10% apmērā.


Lai izmantotu Klix nomaksu beautyfor.lv interneta veikalā, veiciet pasūtījumu kā ierasts un lapā "Pasūtījuma noformēšana" izvēlieties apmaksas veidu "Klix maksāt pa daļām". Pēc pogas "Apstiprināt pasūtījumu" nospiešanas tiksiet novirzīts uz Klix vietni.


Klix mājaslapā tiek veikta pasūtījuma nomaksas noformēšana. Pēc veiksmīgas nomaksas noformēšanas Jūs tiksiet novirzīts atpakaļ uz beautyfor.lv un sāksies pasūtījuma sagatavošana piegādei. Ja jūs neapmierina nomaksas noteikumi, varat atgriezties beautyfor.lv un pasūtījums tiks atcelts.


Varat arī izmantot Klix nomaksas iespējas veikalā Beautyfor Lidostas Parks.


Nomaksas noformēšanas laikā jums būs pieejams Klix atbalsta čats.Zemāk ir nomaksas piemērs  pedikīra aparātam 1350€ vērtībā Klix servisā.

Klix piedāvās standarta nomaksas pirkšanas noteikumus. Lai saņemtu personīgo piedāvājumu, spied "Saņemt savu piedāvājumu".1. Autorizācija ar Smart-ID vai Citadeles internetbanku


2. Aizpildiet datus veidlapā3. Izvēlieties personīgo piedāvājumu un noklikšķiniet uz "Uz līgumu".

3.1. Izvēlieties personīgu piedāvājumu ar bezprocentu atmaksas iespēju.


3.2. Izvēlieties personalizētu nomaksas piedāvājumu uz 6, 12, 24 vai 36 mēnešiem.


4. Izlasiet līgumu un noklikšķiniet uz "Parakstīt līgumu"