Menu
Pirkumu grozs
Skaistumkopšanas nozares profesionāļiem ir iespēja iegādāties preces par īpašām cenām!

Wella Oil Reflections Light Reflective viegla eļļa smalkiem matiem 100ml

Galvenais veselīgu matu indikators ir tieši veselīgais spīdums. Labākais veids kā sasniegt šo spīdumu ir izmantojot Wella Oil Reflections vieglo eļļu. Mēs visi neesam perfekti un tāpēc mūsu mati arī nav perfekti. Tie ir sausi, trausli un varbūt pat dehidrēti. Nevainojiet sevi, ja Jums ir bijušas svarīgākas lietas ko darīt.  Taču tagad, kad beidzot esat atcerējušies par saviem matiem, ir pienācis laiks tiem atjaunot dzīvību un veselīgo spīdumu, un tas viss tikai ar šīs vieglās eļļas palīdzību!

Formula ir bagātināta ar vērtīgo kamēlijas eļļu, kas dziļi iesūcas matu struktūrā, atjaunojot matu bojātās daļas un nogludinot matu kutikulu. Jūsu mati kļūst spīdīgāki, gludāki un stiprāki, neuztraucieties par šķeltiem matiem. Jau pēc dažām minūtēm Jūsu mati saņems tiem nepieciešamo enerģiju, tie būs vieglāk ieveidojami, piedodot matiem tieši to mazo odziņu, kas tiem ir nepieciešama.

Lietošana: Matu kopšanai – uzklāt dažus pilienus uz mitriem matiem, tūlītējam, vieglam, nogludinošam efektam. Stilizēšanai – lai iegūtu papildus aizsardzību, uzklāt pāris pilienus eļļas uz matiem pirms to žāvēšanas. Finiš – pēc matu ieveidošanas uzklāt eļļu uz matiem, lai iegūtu papildus spīdumu un krāsas spilgtumu.

Papildus īpašības: Nenoslogo matus, Uzlabo matu spīdumu, Neatstāj nogulsnes, Nesalipina matus
Pēc iedarbības: Mitrināšanai, Matu barošanai, Mīkstumam, Spīdumam, Matu atjaunošanai
Matu tips/stāvoklis: Īsiem matiem, Sausiem matiem, Taisniem matiem, Normāliem matiem, Smalkiem matiem, Trausliem (vājiem) matiem