Menu
Pirkumu grozs
Skaistumkopšanas nozares profesionāļiem ir iespēja iegādāties preces par īpašām cenām! Sīkāk

Lisap Elixir Care mitrinoša eļļa 150ml

Mitrinoša eļļa uztur matā nepieciešamo mitruma līmeni, ļaujot tam ilgāk saglabāties gludam un mīkstam. Eļļa atjauno, baro, nogludina un piešķir matiem intensīvu spīdumu. Labi iesūcas matos, nepadara smagnējus. Piemērota visiem matu tipiem, it īpaši ķīmiski apstrādātiem un bojātiem matiem. Sastāvā sertificēta bio argāneļļa (dziļi mitrina, atjauno un aizsargā no nelabvēlīgas vides iedarbības, keramīdi A2 (nostiprina un atjauno mata struktūras šūnu dabisko sasaisti, padarot to stiprāku un izturīgāku), Elixir Care Complex (monoi un naktssveces eļļa) maksimāli pastiprina matu mirdzumu, mitrina un atjauno. Tā kondicionējoša darbība atvieglo žāvēšanas un veidošanas procesu, padara matus spēcīgākusun novērš to izkrišanu.

Lietošana: ieklāt mitros matos pirms žāvēšanas/veidošanas vai sausos matos, lai piešķirtu intensīvu mirdzumu. Neskalot.

Izmeklētas sastāvdaļas, visvērtīgākās esences un vislabākās tehnoloģijas.

  • Argāneļļa: Argāneļļa ir viena no dārgākajām, retākajām un vērtīgākajām eļļām pasaulē. Tā aizsargā matus no nelabvēlīgas vides iedarbības, padara tos spīdīgus, gludus un mīkstus, atjauno un dziļi mitrina, bagātīgi satur omega 6, -9 taukskābes. Argāneļļu dzeltenās un zeltainās krāsas dēļ mēdz dēvēt par tuksneša zeltu. Eļļu iegūst no argania spinosa koka augļu kodoliem ar aukstā spieduma metodi Marokas sausajā dienvidrietumu reģionā. Ir BIO sertifikāts.
  • Elixir Care complex: Maksimāli pastiprina matu mirdzumu, mitrina, atjauno un kondicionē matus, atvieglo žāvēšanas un veidošanas procesu, padara matus spēcīgākus un novērš izkrišanu.
  • Taiti monoi eļļa: Monoi polinēziešu valodā nozīmē „aromātiskā eļļa”, to iegūst no tiare jeb gardēnijas ziediem, kurus mērcē kokosriekstu eļļā. Kondicionējošo īpašību dēļ šo eļļu var lietot kā masku matiem. Naktssveces eļļu iegūst no Oenothera Biennis (vakara prīmula jeb naktssvece) sēklām. Tas ir savdabīgs savvaļas augs ar dzelteniem ziediem, kas atveras tikai vakarā un izdala brīnišķīgu saldu aromātu.
  • Keramīdi A2 nostiprina un atjauno mata struktūras šūnu dabisko sasaisti, padarot to stiprāku un izturīgāku.