Par mumsPiegādeKontaktiJAUNUMIAKCIJASDistribūcija
Preču katalogs

UV baktericīdie gaisa recirkulatori Dezar-3

0 atsauksmes
Artikuls: DEZAR-3
Cena: 308,43€
Ielikt grozā
Pievienot vēlmju sarakstam
Pievienot salīdzināšanai

UV baktericīdie gaisa recirkulatori DEZAR-3 (sienas modelis) un DEZAR-4 (pārvietojamais modelis) paredzēti II-V kategorijas telpām (uzgaidāmās telpas, procedūru kabineti, pārsiešanas palātas) un ir ļoti efektīvi izmantošanai bērnu iestādēs (dārziņi, skolas, bērnistabas utt.), sadzīves pakalpojumu un apkalpošanas sfēras iestādēs (frizētavas, kosmetoloģiskie un masāžas saloni, sanatorijas utt.)

Lampu skaits: 3 lampas TUV-15W
Dezinfekcijas līmenis: 99 %
Veiktspēja: 100 m³/stundā
Telpu tips: II-V kategorija
Jauda: 60 W
Gabarītizmēri: 890x370x140 mm
Neto svars: 5 kg
Darbība cilvēku klātbūtnē: Jā
Sienas: Jā
Pārvietojamais: Nē
Filtrācija: 10 µm

Pieaudzis cilvēks diennaktī vidēji veic aptuveni 20 tūkstošus ieelpu un izelpu, bet caur mūsu plaušām iziet aptuveni 10 000 litru gaisa. Turklāt gandrīz 90% sava laika cilvēks pavada telpā.

Vispieejamākā un efektīvākā gaisa dezinfekcijas metode cilvēku klātbūtnē ir DEZAR ® UV baktericīdo apstarotāju-recirkulatoru izmantošana, kas nodrošina drošu gaisa plūsmas filtrāciju.

DEZAR ® – slēgtā tipa UV apstarotājs-gaisa recirkulators. Ultravioletā starojuma avots – firmas PHILIPS ®, LightTech ® vai Osram ® bezozona lampas ar viļņa garumu 253,7 nm. UV starojumam ar norādīto viļņa garumu piemīt plašs iedarbības spektrs uz mikroorganismiem, ieskaitot baktērijas, vīrusus, sēnes un sporas.

Lampu kalpošanas ilgums ir līdz 9000 stundām. DEZAR recirkulatoru konstrukcijā tiek izmantotas tikai drošas lampas, kas sniedz iespēju tās izmantot cilvēku klātbūtnē.

Lampas rada pietiekamu starojumu, lai iznīcinātu visus telpā esošos mikroorganismus (gaisa dezinfekcijas efektivitāte atkarībā no recirkulatora modeļa ir 95-99,9 %).

Tiešo UV staru un ozona neesamība padara DEZAR recirkulatorus absolūti drošus izmantošanai cilvēku klātbūtnē.

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla: