Menu
Pirkumu grozs
Skaistumkopšanas nozares profesionāļiem ir iespēja iegādāties preces par īpašām cenām! Sīkāk

Farcom Arren komplekts tiešai matu krāsošanai melns

Farcom Arren komplekts tiešai matu krāsošanai melns
Farcom Arren komplekts tiešai matu krāsošanai melns
8,68€
Bez nodokļa: 7,17€
  • Atlikums: 5+
  • Brand: Farcom
  • Artikuls: E15044
  • PRO CENA: 6,20€

Pamazām pārklāj baltus/sirmus matus. Lietojiet produktu 2-3 reizes nedēļā, līdz iegūtu vēlamo krāsu. Kad esat sasnieguši vēlamo rezultātu, izmantojiet produktu, lai atsvaidzinātu matu krāsu. Jūsu matu krāsa atgriežas savā dabiskajā krāsā pēc 8-10 mazgāšanas reizēm. Jo biežāk atkārtosiet aplikācijas, jo intensīvāks būs rezultāts. Šajā iepakojumā ir: 1 pudele tiešā matu krāsošanas aplikators 80ml, 1 ķemme, 2 pāri vienreizējās lietošanas cimdi. Pirms lietošanas izlasiet un sekojiet līdzi norādījumiem.

LIETOŠANAS INSTRUKCIJA

  1. Direct Color var izmantot sausos vai dvielī nosusinātos matos.
  2. Apklājiet plecus ar dvieli, lai aizsargātu apģērbu. Visa krāsošanas procesa laikā valkājiet komplektā iekļautos vienreizlietojamos cimdus.
  3. Pirms uzklāšanas kārtīgi sakratiet. Uzklājiet krāsu, izmantojot aplikatora uzgali. Izmantojot komplektā iekļauto ķemmi, vienmērīgi noklājiet matus vai mazākas zonas, piemēram, deniņus vai matus uz pieres ar produktu.
  4. Atstājiet maisījumu uz 10-20 minūtēm atkarībā no tā, cik tumšu rezultātu vēlaties, tomēr nepārsniedziet 20 minūtes.
  5. Apstrādes laikā beigās pievienojiet nedaudz ūdens un emulģējiet krāsu. Skalojiet, līdz ūdens paliek dzidrs. Pēdējais solis (izvēles) - izskalojiet matus ar šampūnu.

IZLASIET UN SEKOJIET INSTRUKCIJAI.
Lai samazinātu alerģiskas reakcijas risku, 48 h pirms matu krāsošanas veiciet jutīguma testu, pat ja iepriekš esat izmantojis šo produktu.

JUTĪGUMA TESTS
Notīriet ādu monētas lielumā elkoņa iekšpusē vai aiz auss un uzklājiet mazu daudzumu produkta. Pēc 48 stundām notīriet ādas laukumu, kur veicāt testu. Ja šajā laikā nav parādījies kairinājums, varat uzklāt produktu. Ja kairinājums ir radies, nekavējoties izskalojiet un neizmantojiet produktu. Ja šī testa laikā reakcija nav novērota, tas nenozīmē, ka tālākas produkta lietošanas laikā neparādīsies alerģiska reakcija. Tomēr šis tests ir svarīgs piesardzības solis. Šaubu gadījumā konsultējieties ar ārstu.
Izvairīties no saskares ar acīm. Nekavējoties skalojiet acis, ja produkts nonācis saskarē ar tām. Neizmantojiet skropstu vai uzacu krāsošanai. Ja uzklāšanas laikā Jums jālieto kontaktlēcas, un acīs iekļūst produkts, vispirms izņemiet kontaktlēcas, tad uzreiz skalojiet ar lielu daudzumu ūdens un vērsieties pēc medicīniskās palīdzības. Uzvelciet piemērotus cimdus. Neieelpojiet un nenorijiet produktu. Tikai ārējai lietošanai.