Menu
Pirkumu grozs
Kā apmaksāt vēlāk? Ar Klix! Sīkāk

Maystar StarMask 6 detox maska sejai 2x30g

Maystar StarMask 6 detox maska sejai 2x30g
New
Maystar StarMask 6 detox maska sejai 2x30g
14,95€
Bez nodokļa: 12,36€
  • Atlikums: 5+
  • Brand: Starpil
  • Artikuls: 3050528014
  • PRO CENA: 12,50€

Ādas kopšanas mēness cikls 6. Pirmās gēla kopšanas maskas sejai, kaklam un dekoltē, kas satur jaunākās paaudzes aktīvās sastāvdaļas. Tūlītēji rezultāti. Kumulatīvais efekts.

Ieguvumi: paredzēts ādai, kurai nepieciešama detoksikācija vai kura ir ļoti pakļauta vides agresoriem, piemēram, saulei, elektroniskām ierīcēm, piesārņojumam utt.

Aktīvās sastāvdaļas: Satur ogles pulveri efektīvam pīlingam.

Lietošana: Stikla traukā ieliet 30 g pulvera un 60 ml ūdens un samaisīt. Izmantojot lāpstiņu, turpiniet sajaukt abas tekstūras, līdz tās kļūst par gludu pastu. Ar lāpstiņu uzklājiet uz ādas 2-3 mm biezu pastas slāni, ātri un vienmērīgi virzoties no pieres līdz kakla pamatnei. Turiet malas kārtīgas, lai atvieglotu noņemšanu. Atstājiet uz 15 minūtēm. Paceliet vienu pusi un, ja iespējams, noņemiet to pilnībā. Nomazgāt ar siltu ūdeni. Sauss. Uzklājiet mitrinātāju vai serumu. Lietojiet reizi nedēļā vai biežāk noguruma, stresa, pārguruma vai ceļojuma laikā, kā arī pirms īpašiem pasākumiem. Ieteicamais Hydrovect O2 Essential Repair Gel vai Essential Oxygen Ice Cream.

Komplekts: 2 paciņas + lāpstiņa