Menu
Pirkumu grozs

Kinetics Shield Fiber Base #902 Natural Pink 15ml

Kinetics Shield Fiber Base #902 Natural Pink 15ml
Kinetics Shield Fiber Base #902 Natural Pink 15ml
22,00€
Bez nodokļa: 18,18€
  • Atlikums: 4
  • Brand: Kinetics
  • Artikuls: KFB902
  • PRO CENA: 15,00€

Shield Fiber Base neilona šķiedras nagu stiprināšanai un kaučuka struktūra elastībai.

Shield Fiber Base vidēji biezā konsistence ir risinājums plāniem nagiem. HEMA-Free formula mazina ādas niezes un apsārtuma iespēju, salīdzinot ar formulām, kas satur HEMA. Pudelītei ir paplašināts kakliņš ērtākai lietošanai.

Shield Fiber Base ir pieejamas 6 nude toņos katram ādas krāsas tipam. Krāsas saskaņotas ar Shield Ceramic base, Classic Gel un Jelly Gel.

Shield Fiber Base žāvē LED, UV/LED un UV lampās.

Produkta lietošana: Shield Fiber Base var tikt izmantota tikai būvējošās uzklāšanas tehnikā.

Uzklāšana: Sagatavo naga virsmu, uzklāj Dehydrator un Bonder. Uzklāj Shield™ Rubber Base plānā kārtā, žāvē 30s. Uzklāj Shield™ Fiber Base uz visiem nagiem plānā kārtā, žāvē 60s. Turpini ar biezākas kārtas uzklāšanu, lai izveidotu naga virsotni, žāvē lampā 30s. Tad, žāvē abas rokas 60s. Turpi ar izvēlēto Shield™ virsējo pārklājumu, žāvē 60s.

Noņemšana: Noņem Fiber Base izmantojot frēzi vai mērcēšanas metodi.

  • Soak Off Noņemšana: Dezinficē rokas. Izmanto 120/180 gritu vīli, lai noņemtu augšējo kārtu, līdz spīdums ir pilnībā noņemts. Samērcē vates plāksni ar nagu lakas noņēmēju Red Lizard, katru nagu ietin folijā. Ļauj nagiem mērcēties 15 minūtes. Noņem foliju. Izmanto kutikulu atbīdītāju, lai no naga noņemtu produkta atlikumus.
  • Noņemšana ar frēzi: Dezinficē rokas. Izmanto frēzi, lai noņemtu 90% produkta. Pārbaudi, ka uz naga plāksnes nav redzamas kabatas. Lai pilnībā noņemtu produktu, turpini ar nagu mērcēšanu vai turpini ar profilaksi.