Menu
Pirkumu grozs
Skaistumkopšanas nozares profesionāļiem ir iespēja iegādāties preces par īpašām cenām! Sīkāk

Bernsdorf Cosmetic

Brand: Bernsdorf Cosmetic Artikuls: 6221
Iedarbība: zaļā ziede S ar dabīgiem taukiem, urīnvielu un aktīviem ādu kopjošiem elementiem, kas labi klājas un uzsūcas. Ziede kopj saplaisājušu, skrambainu un nogurušu ādu, veicina ādas atjaunošanos un mazina kairinājumus. Novērš arī brūču, plaisu un tulznu rašanos berzes un mitruma apstākļos. Pēc ..
12,43€ Bez nodokļa:10,27€
Brand: Bernsdorf Cosmetic Artikuls: 6111
Iedarbība: Pretsēnīšu aizsargziede ar klotrimazolu kopj un aizsargā ādu un nagus no sēnīšu infekcijas un iekaisuma. Samazinās sēnīšu vairošanās. Āda un nagi kļūst spoži un elastīgi. Krēms paredzēts ilgstošai lietošanai infekciju un sēnīšu bojājumu gadījumos, jo klotrimazolam ir plaša pretsēnīšu ieda..
7,88€ Bez nodokļa:6,51€
Brand: Bernsdorf Cosmetic Artikuls: 6101
Iedarbība: Spirtu saturošais šķīdums kopj un aizsargā ādu un nagus pret iekaisumiem, mikrobiem un sēnītēm. Viegli iesūcas un dziļi iekļūst ādā un nagos. Novērš ādas un nagu pārsausināšanos. Aktīvo vielu speciāla pretmikrobu kombinācija hlorheksidīna diglikonāts + izopropila spirts efektīvi iznīcina ..
11,47€ Bez nodokļa:9,48€
Brand: Bernsdorf Cosmetic Artikuls: 6140
Iedarbība: aktīvo vielu speciāla pretmikrobu kombinācija hlorheksidīna diglikonāts + izopropila spirts efektīvi iznīcina baktērijas un sēnītes. Laima eļļa piešķir patīkamu aromātu. Nodarbojoties ar ūdens sporta veidiem, pastāv liels risks inficēties ar sēnīšu slimībām. Vislielākā sēnīšu un baktēriju..
8,96€ Bez nodokļa:7,41€
Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)