Menu
Pirkumu grozs
Skaistumkopšanas nozares profesionāļiem ir iespēja iegādāties preces par īpašām cenām! Sīkāk

Lasio

Kopš 2000 gada Lasio ir bijis līderos revolucionāru produktu izstrādē. Par pamatu panākumiem ir katrs no mūsu unikālajiem produktiem un protams keratīns, šis brīnuma proteīns spēj atjaunot spēku un spīdumu pat visbojātākajos matos. Mēs turpinam attīstīties un esam izvirzījuši sev par mērķi nodrošināt ar mūsu produktiem katru salonu, kas ļautu tiem izvirzīties soli priekšā saviem konkurentiem. Lasio dibinātāji saskatīja potenciālu šai maz zināmajā revolucionārajā nozarē: matu ārstēšanā - atjaunošanā ar keratīna, kā rezultātā sāka tā ražošanu un izplatīšanu visā ASV. Ņemot vērā milzīgos panākumus NEW YORK, tika atvērts pirmais Lasio salons&studija, kurā tika apmācīti profesionāļi darbam ar keratīnu. Šobrīd Lasio studija ir apmācījusi un izsniegusi tūkstošiem sertifikātus profesionāļiem no visas pasaules.

Brand: Lasio Artikuls: 4441
Kondicionieris BEZ SĀLS. HYPERSILK sērijas produkti ir bagātināti ar keratīnu un īpaši izstrādāti, lai garantētu keratīna procedūrā iegūtā rezultāta ilgstošu noturību. Piemērots krāsotiem matiem. Neliels daudzums kondicioniera palīdzēs nogludināt Jūsu matus, padarot tos veselīgākus un stiprākus. Li..
33,60€ Bez nodokļa:27,77€
Brand: Lasio Artikuls: 4423
Īpaša Pink Formula 100% nogludina pūkainus matus līdz 4 mēnešiem 24 stundas izturēšanas laiks Iztaisno ļoti sprogainus matus līdz 100% Izsmidzināms Visiem matu tipiem Priekšrocības: vienīgais izsmidzināmais keratīns, kas ļauj ietaupīt līdz 30% keratīna un samazināt uzklāšanas laiku un..
371,00€ Bez nodokļa:306,61€
Lasio Keratin Tropic 450ml
-20 %
Brand: Lasio Artikuls: 4421
NESATUR FORMALDEHĪDU 0,000000% Bez izturēšanas laika Matus var mazgāt tai pašā dienā 100% nogludina pūkainus matus līdz 3 mēnešiem Saglabā apjomu un kuplumu, neitralizē sprogas līdz 80% Izsmidzināms Visiem matu tipiem Ar ogu smaržu. Priekšrocības: vienīgais izsmidzināmais keratīns..
203,00€ 162,40€ Bez nodokļa:134,21€
Rāda no 1 līdz 3 kopā 3 (Kopā lapu - 1)